خودروبر قزوین

نکته بسیار مهم در حمل خودرو توسط جرثقیل یا یدک کش، رعایت نکات ایمنی و استفاده از شیوه‌های استاندارد حمل خودرو می‌باشد. خودروبر قزوین با بیش از 25 سال سابقه در حمل خودرو به سراسر ایران، با رعایت نکات ایمنی تضمین می‌نماید که خودرو مورد نظر شما را در شرایط استاندارد و سلامت کامل به مقصد برساند . در این مقاله قصد داریم برخی از نکات مهم در حمل خودرو که توسط خودروبر قزوین لحاظ می‌شود و شما باید بدانید را مورد بررسی قرار دهیم.

خودروبر قزوین

نکات ایمنی در حمل خودرو توسط یدک کش

  • دریافت خدمات از مراکز معتبر

دقت داشته باشید حمل غیر اصولی خودرو سبب افزایش خسارت‌های مالی و حتی جانی خواهد شد.مانند آسیب دیدن بدنه خودرو یا مسائلی از این قبیل. بنابراین دقت داشته باشید در مواقع ضروری حتما از مراکز معتبری که خدمات خود را براساس استانداردها و نکات ایمنی ارائه می‌دهند درخواست کمک نمایید.

  • رعایت سرعت مجاز

رعایت سرعت مجاز در حین رانندگی یکی از نکات بسیار مهم می‌باشد. اما رعایت و کنترل سرعت یدکش در زمان حمل خودرو، اهمیت دو چندان پیدا خواهد کرد. بطوریکه راننده یدک کش باید با درنظر گرفتن شرایط جغرافیایی جاده و وزن خودروی درحال حمل، توان کنترل خودرو را در زمان ترمز کردن یا پیچیدن داشته باشد. سرعت یدک‌کش و خودرو در حال حمل باید براساس میزان استاندارد تعیین شده باشد تا از بروز سوانح و خسارت بعدی جلوگیری به عمل آید.

  • رعایت فاصله طولی مجاز

آنچه مسلم است نباید از رعایت فاصله مجاز غافل بود و باید بطور مداوم از طریق آینه های بغل فاصله مجاز یدک‌کش با خودرو در حال حمل یا سایر خودروها  بررسی شود تا از بروز خسارت‌های بعدی جلوگیری شود.

  • سلامت فنی خودرو یدک کش

نکته بسیار مهم در مراکز حمل خودرو توسط یدک کش یا جرثقیل بررسی دوره‌ای سلامت فنی یدک کش می‌باشد. چرا که در صورت وجود نقص فنی در خودرو یدکش امکان بروز سانحه و دوچندان شدن خسارات وارده به خودرو در حال حمل وجود خواهد داشت. بنابراین دریافت خدمات از مراکزی که به این نکته توجه کرده و این مهم را در الویت فرآیند خدمات خود قرار می دهند بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

خودروبر قزوین
  • رعایت نکات اصولی در زمان اتصال خودرو به یدکش

در زمان حمل خودرو دقت به نکات اصولی و فنی نحوه اتصال و قرارگیری خودرو روی یدکش بسیار مهم است. توجه به این نکات از آن جهت حائز اهمیت که در صورت بی توجهی امکان جدا شدن خودرو از یدکش و بروز سوانح غیرقابل جبران وجود خواهد داشت. بنابراین دقت کنید از ابزار و لوازمی که از نظر اصولی و فنی صحیح هستند و در سلامت کامل هستند استفاده شود.

  • رعایت تناسب بین وزن خودرو و توان یدک کش

نکته بعدی در حمل خودرو توسط یدکش دقت به تناسب وزن خودرو و توان یدکش است. باید دقت داشته باشید که یدکش توان حمل خودرو مورد نظر شما را داشته باشد.

  • استفاده از افراد متخصص و با تجربه

دقت داشته باشید از مراکزی درخواست خدمات حمل خودرو داشته باشید که از کادری مجرب و دوره دیده استفاده می‌نمایند. چرا که تخصص و تجربه اولیت اول برای انجام اصولی هر اقدامی خواهد بود.

خودرو بر قزوین با بیش از 25 سال سابقه در حوزه حمل خودرو به سراسر، با رعایت نکات ایمنی مطرح شده در این مقاله حفظ سلامت خودرو شما را در حین جابجایی را تضمین خواهد کرد. هدف این مجموعه ارائه خدمات مناسب و متناسب با نیاز مشتریان می‌باشد. سوابق ما شاهدی بر ادعای ماست.

برای دریافت خدمات از خودروبر قزوین با اطمینان خاطر اقدام نمایید.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست