اطلاعات تماس و شماره امداد خودرو قزوین رشت

برای دریافت خدمات کافی است با شماره امداد خودرو قزوین رشت تماس بگیرید و یا به یکی از شعب ما مراجعه نمایید تا نیروهای متخصص ما در اسرع وقت با تجهیزات مناسب و به روز در خدمت شما باشند. امداد خودرو قزوین رشت با 2 شعبه، یکی  در شهر قزوین و دیگری در شهر کوهین، به صورت شبانه روزی و در 7 روز هفته در حال پاسخگویی و ارائه خدمات می‌باشد. همچنین در نظر داشته باشید امداد خودرو قزوین رشت تجهیزات حمل خودرو را متناسب با خودرو شما انتخاب می نماید تا حداکثر کیفیت خدمات را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

بنابراین برای دریافت مشاوره هم می توانید با ما تماس حاصل نمایید. آنچه مسلم است دریافت صحیح اطلاعات و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتری تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه و اتلاف زمان خواهد داشت. بنابراین در واحد مشاوره با بهره‌گیری از افراد متخصص سعی شده علاوه بر دریافت دقیق و صحیح اطلاعات با ارائه مشاوره کارآمد و اصولی، علاوه بر کاهش استرس، خدمات متناسب با نیاز مشتریان ارائه گردد. 25 سال سابقه در حوزه امداد خودرو سبب شده تا علاوه بر آشنایی کامل به جاده، حوادث و اتفاقاتی که احتمال وقوع آنها حین تردد وجود دارد به خوبی شناسایی شوند و برای هر یک تداییر مناسب از جمله تجهیزات مورد نیاز و بهره گیری از افراد متخصص  اندیشیده شود.

گشت های امداد خودرو قزوین یا خودروبر قزوین بطور مستمر در نقاط مختلف اتوبان حاضر هستند و وضعیت جاده را رصد می‌کنند. با این حال در صورت بروز مشکل حین رانندگی در اتوبان قزوین رشت،می‌توانید با شماره امداد خودرو قزوین تماس حاصل نمایید و یا بصورت حضوری به دفتر مرکزی مجموعه مراجعه نمایید. دفتر مرکزی امداد خودرو قزوین رشت در شهر کوهین مستقر می‌باشد اما در صورت تمایل می‌توانید برای دریافت خدمات به ویژه تعمیرات خودروهای لوکس به شعبه 2 مستقر در شهر قزوین مراجعه نمایید. در این صورت برای دریافت محل قرارگیری تعمیرگاه مرکزی و شعبه 2 می توانید بر روی نقشه‌هایی که در ادامه مطلب قرار داده شده مراجعه نمایید و یا روی لینک امداد خودرو قزوین رشت که مکان قرارگیری مجموعه را نمایش می‌دهد کلیک نمایید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ارائه خدمات توسط مجموعه امداد خودرو شاهین کوهین، می‌توانید در قسمت نمونه کارها امدادرسانی‌های انجام شده توسط ما را مشاهده نمایید.

شماره امداد خودرو قزوین رشت
شعبه 1

آدرس:
شعبه 1: کیلومتر 32 جاده قزوین–رشت، شهرکوهین، بلوار امام رضا (ع)، نبش خیابان بوعلی

شعبه 2: قزوین، بلوار آیت الله خامنه‌ای، روبروی شرکت آلومتک

 

تلفن های همراه:
09021827490 – 09121827490

دورنگار:
02833762110

آدرس ایمیل:
ghanbari4631@yahoo.com

شعبه 2

تماس سریع کلیک کنید