تعمیر خودرو

یکی از امتیازات برتر خودروبر رشت در اختیار داشتن یک تعمیرگاه تخصصی برای تعمیر خودرو است. شعبه اصلی تعمیرگاه خودروبر رشت در شهرکوهین و شعبه دوم آن در شهر قزوین واقع می‌باشد. با وجود این دو شعبه تعمیرگاهی امکان دسترسی آسان به خدمات تعمیر برای کلیه خودروهایی که در سطح جاده های قزوین و رشت تردد دارند فراهم شده است. تعمیرگاه خودروبر رشت به دلیل داشتن قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز اکثر ماشن ها، موجب کاهش اتلاف وقت برای خرید قطعات خواهد شد. علاوه بر این مطمئن خواهید بود که تعمیرات توسط افراد ماهری که همگی دارای مدرک فنی حرفه‌ای و تخصصی هستن انجام خواهد شد. فراموش نکنیم که واحد تعمیرگاهی خودروبر رشت بطور شبانه روزی در دسترس است.

اصولا تعمیرات براساس نوع نقص ایجاد شده و موقعیت مکانی خودرو به دو صورت انجام خواهند تعمیر ماشین درمحل و تعمیر ماشین در تعمیرگاه که هر کدام را توضیح خواهیم داد.

تعمیر ماشین در محل

یکی از خدمات کاربردی امداد خودرو رشت، تعمیر ماشین در محل می‌باشد. زمانی که خودرو شما در جاده دچار نقص فنی شده باشد، در صورت تماس با امدادگران قزوین رشت، ابتدا به واحد مشاوره متصل خواهید شد. واحد مشاوره با گرفتن اطلاعات اولیه، اگر امکان تعمیر خودرو در محل وجود داشته باشد واحد تعمیر سیار را به موقعیت مکانی شما اعزام خواهد کرد. در غیر این صورت اگر نقص و خرابی ماشین شدید بوده و مدت زمان زیادی برای تعمیر نیاز باشد، واحد حمل خودرو اعزام می‌شود و خودرو را به تعمیرگاه منتقل خواهند کرد. حالت دیگر زمانی است که خودرو شما در منزل است و متوجه نقص فنی آن شده‌اید در این صورت هم با تماس با واحد تعمیرگاهی خودروبر قزوین، تعمیرکار سیار این مجموعه برای تعمیر خودرو به شما ملحق خواهد شد.

تعمیر در محل شامل تعویض برخی از قطعات جزئی، پنچرگیری، انتقال سوخت در صورت تمام شدن بنزین خودرو، سوئیچ یدک برای زمانی که درب ها قفل شده‌اند،شارژ باتری و موارد مشابه می‌باشد. همکاران ما در صورت تماس شما با واحد تعمیرگاهی مجموعه، با ارائه مشاوره به شما کمک خواهند کرد یا خودتان مشکل را برطرف کنید یا نیروهای امدادی خود را به محل اعزام خواهند کرد.

تعمیر ماشین در تعمیرگاه

همانطور که گفته شد خودروبر قزوین دارای دو شعبه تخصصی تعمیرگاهی در کوهین و قزوین می‌باشد که آدرس هر دو شعبه در صفحه تماس با ما قرار داده شده است. در صورتی که خودرو شما در جاده یا منزل دچار نقص فنی شده باشد و کارشناسان ما با توجه به توضیحات شما اینطور تشخیص دهند که امکان تعمیر خودرو در محل وجود ندارد خودرو را به نزدیکترین تعمیرگاه مجموعه انتقال خواهند داد.

تعمیرگاه خودروبر قزوین مجهز به تجهیزات پیشرفته تشخیص و تعمیر عیوب خودرو می‌باشد که در کمترین زمان ممکن و با هزینه منصفانه تعمیرات را انجام خواهد داد. تمامی تعمیرکاران این مجموعه دارای مدرک معتبر از سازمان فنی حرفه‌ای بوده و همگی سابقه چندین ساله در زمینه تعمیر انواع خودرو ایرانی و خارجی را دارا می‌باشند. بنابراین با اطمینان خاطر تعمیر ماشین خود را به ما بسپارید. البته شما می‌توانید برای سرویس دوره‌ای خودرو نیز به تعمیرگاه خودروبر رشت مراجعه نمایید.

تماس سریع کلیک کنید