شرکت امداد شاهین کوهین

سابقه فعالیت

در این بخش قصد داریم مختصری درباره امداد خودرو قزوین صحبت کنیم. امداد خودرو قزوین در سال 1392 با نام تجاری شرکت امداد شاهین کوهین به ثبت رسید، که قبل از به ثبت رسیدن به مدت 25 سال به صورت شبانه‌روزی با مدیریت آقای ابوالفضل قنبری در حوزه امداد خودرو مشغول به فعالیت بوده است. این مجموعه دارای 2 شعبه است که شعبه اصلی در شهر کوهین و شعبه 2 در شهر قزوین واقع می‌باشد. امداد خودرو شاهین کوهین در حال حاضر با شرکت های امداد خودروی ایران، امداد خودروی سایپا، خدمات پس از فروش سایپا یدک، شرکت کانون جهانگردی و ایران گردی و بنیاد تعاون ناجا  در خصوص جمع آوری و حمل خودروهای توقیفی و تصادفی و خرابی همکاری می نماید.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره: محمدرضا قنبری

هیئت مدیره: محمدحسین قنبری

شماره ثبت: 12978

سال ثبت : 1392

درباره امداد خودرو قزوین
درباره امدادخودرو قزوین

اهداف

متاسفانه طی سال‌های اخیر تعداد خودروهای امدادی تعریف نشده در سیستم ناوگان امدادی کشور که بدون مجوزهای امدادی از سوی ارگان مربوطه اقدام به فعالیت امدادی می‌نمایند، رو به افزایش است. هدف اصلی امداد خودرو شاهین کوهین ارائه سیستمی برای سازماندهی کلیه خودروهای امدادی در قالب سیستم ناوگان امدادی می‌باشد، که علاوه بر نظم بخشی باعث افزایش کیفیت خدمات ارائه شده خواهد شد.

نحوه فعالیت

شرکت امداد شاهین کوهین به صورت شبانه‌روزی و در تمام ایام سال در حال خدمت‌رسانی می‌باشد. درباره امداد خودرو قزوین لازم به ذکر است، این مجموعه کلیه خدمات امداد خودرو، تعمیرات در محل و حمل خودرو را توسط افرادی مجرب و متعهد که همگی دوره دیده از مراکز فنی و حرفه‌ای کشور هستند ارائه می‌نماید. بطور قطع رعایت نکات ایمنی اصل اول برای جلوگیری از هزینه‌های مالی و جانی مجدد در هر سانحه می‌باشد و امداد شاهین کوهین رعایت نکات ایمنی را سرلوحه عملکرد خود قرار داده است.

درباره امداد خودرو قزوین

کسب رضایت، اعتماد و آرامش شما هدف اصلی ما می‌باشد و برای دستیابی به این هدف با تمام توان و امکانات آماده ارائه خدمات می‌باشیم. چرا که معتقدیم رضایت شما ارزش وجودی ما محسوب می‌شود. ما تمام تلاش خود را می‌نماییم تا با با خاطری آسوده در جاده های زیبای قزوین رشت برانید و همواره با خاطری خوش از سفر خود یاد کنید.

درباره امداد خودرو قزوین
تماس سریع کلیک کنید