خودروبر رشت

خودروبر رشت در سال 1392 با نام تجاری امداد شاهین کوهین فعالیت خود را در حوزه تعمیر و حمل خودرو بطور رسمی و مستقل به ثبت رسانده است. این مجموعه بطور تخصصی توسط کادری مجرب و متعهد آماده ارائه خدمات تعمیر و حمل خودرو به سراسر ایران می‌باشد. خودروبر قزوین رشت قبل از ثبت رسمی به عنوان شرکت مستقل، دارای سابقه 25 ساله در صنعت حمل خودرو بوده که در طول این سال‌ها با مدیریت آقای ابوالفضل قنبری افتخار ارائه خدمات برتر و شایسته به شما عزیزان را داشته است. خودروبر شاهین کوهین در طول 25 سال خدمت صادقانه خود افتخار همکاری مستمر با ارگان‌ها و سازمان معتبر دولتی را داشته است. از جمله سوابق همکاری خودروبر قزوین رشت می‌توان به همکاری با شرکت‌های امداد خودروی ایران، امداد خودرو سایپا، خدمات پس از فروش سایپا یدک، شرکت کانون جهانگردی و ایران گردی و بنیاد تعاون ناجا در خصوص جمع‌آوری و حمل خودروهای توقیفی و تصادفی و خراب اشاره کرد.

خودروبر رشت

امکانات و خدمات امداد خودرو رشت

اولین و اصلی‌ترین خدمت خودروبر رشت به عنوان يك امداد خودرو جاده اي، حمل انواع خودرو، شامل خودروهای تصادفی، تعمیری، صفر و لوکس به سراسر ایران می‌باشد. این مجموعه با بهره‌مندی از کادری مجرب و متعهد بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می‌باشد. خودروبر قزوین رشت علاوه بر حمل تخصصی انواع خودرو، در حوزه تعمیر انواع خودرو نیز فعالیت دارد. این مجموعه مهارت و تعهد را سرلوحه خود قرار داده است و برای کسب رضایت شما عزیزان همواره از افراد متخصص و دوره دیده استفاده می‌نماید. خودروبر رشت ایمان دارد که سرمایه اصلی مجموعه رضایت و اطمینان خاطر شما عزیزان از خدماتی است که دریافت نموده‌اید.

در صورتی که خودرو شما در مسیر قزوین رشت یا بالعکس در مسیر رشت قزوین دچار مشکل فنی شده باشد پس از تماس اولیه از طریق راه های ارتباطی با خودروبر کوهین، به واحد مشاوره متصل خواهید شد که بصورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات می‌باشد. پس از دریافت اطلاعات اولیه در خصوص موقعیت مکانی و مشکل ایجاد شده، متناسب‌ترین خدمت به شما ارائه خواهد شد. اگر خودرو شما قابل تعمیر در همان مکان باشد با اعزام تعمیرکار سیار در کمترین زمان ممکن تعمیرات انجام خواهد شد. اما اگر خودرو دچار سانحه یا نقص فنی شدید باشد بهترین حالت انتقال خودرو توسط خودروبر به محل تعمیرگاه مجموعه یا هر مکان دیگری که مدنظر شما است می‌باشد. البته در برخی از موارد ممکن است با مشاوره انجام شده بدون اعزام تعمیرکار، مشکل فنی از طریق راهنمایی‌های انجام شده از جانب امداد خودرو کوهین، توسط شخص شما برطرف شود. همه این خدمات در جهت مشتری مداری و صرفه جویی در وقت و هزینه شما توسط خودروبر قزوین رشت در حال انجام می‌باشد.

بطور قطع برای شما هم پیش آمده است که در طول مسیر بدلیل بی‌توجهی به میزان سوخت خودرو، بنزین تمام کرده و نیاز به سوخت رسانی داشته باشید. یا خودرو دچار پنچری شده باشد یا نیاز به شارژ مجدد باتری اتومبیل پیدا کنید و مشکلاتی از این قبیل. تمامی این موارد شامل خدمات خودروبر رشت می‌باشد که در کمترین زمان ممکن پس از اولین تماس شما ارائه خواهد شد. اما اگر مشکل ایجاد شده شدید باشد یا موقعیت جاده‌ای طوری باشد که امکان تعمیر در محل وجود نداشته باشد خودرو در شرایط ایمن، به مکان دیگری منتقل خواهد شد

نحوه فعالیت و اهداف خودروبر رشت

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد مهارت و تعهد ویژگی بارز خودروبر رشت می‌باشد. این مجموعه همواره سعی کرده از افراد متخصص که همگی دارای مدارک معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای کشور هستند استفاده نماید. همین امر موجب شده تا خودروبر قزوین رشت به عنوان خودروبر معتبر و حرفه‌ای به شناخته شود. بطور قطع جلب رضایت مشتری در سایه اعتماد و تعهد و مهارت در ارائه خدمات حاصل خواهد شد و جلب رضایت مشتریان هدف اصلی امداد خودروبر قزوین رشت است.

اما به عنوان هدف بلند مدت و چشم انداز این مجموعه می‌توان به سازماندهی خودروهای امدادی اشاره کرد که متاسفانه بدلیل عدم ثبت در سیستم ناوگان امدادی بدون مجوز مشغول به فعالیت‌های امدادی در سطح جاده‌های کشور هستند و روز به روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. مطمئنا چنین مراکزی به دلیل نداشتن مجوزهای مربوطه که نتیجه آن عدم مهارت و تعهد نیز خواهد بود، علاوه بر افزایش احتمال خسارت مجدد به مشتری ممکن است موجب خطرات جانی نیز بشوند. بنابراین بهتر است راهکاری برای مدیریت مجموعه‌هایی با این شرایط ارائه شود.

سوالات متداول

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

تماس سریع کلیک کنید